Whala! Bávaro, Dominikánska republika, Punta Cana, 26.3.2018, All inclusive
Whala! Bávaro
LM
Termín:
26.3.2018 – 5.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní / 9 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:63341414
1 708 € od 1 648 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Dominikánska republika - Punta Cana - garantované lety s Air France - odlet z Prahy - Whala Bavaro
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku českým delegátom a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

2. – 7/10/11. deň PUNTA CANA

Pobyt pri mori s programom All Inclusive (s raňajkami v hoteli Cortecito Inn). Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

8/11/12. deň ODLET DO PRAHY

Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Prahy.

9/12/13. deň PRÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Praha - Punta Cana/Santo Domingo - Praha 9/10/11 x nocľah v hoteloch so stravovaním podľa výberu transfery letisko - hotel - letisko český delegát počas celého pobytu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy 399,- EUR vstupnú turistickú kartu 10,- USD fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň
Úvod

Príjemný hotelový komplex vzdialený cca 25 km od letiska v Punta Cana se nachádza v kľudnej zahrade, asi 50m od pláže Bavaro s jemným bielym pieskom.

Popis hotelu

Popis

Príjemný hotelový komplex vzdialený cca 25 km od letiska v Punta Cana se nachádza v kľudnej zahrade, asi 50m od pláže Bavaro s jemným bielym pieskom.

Vybavenie

Hotelová hala s recepciou, bufetová reštaurácia, reštaurácia a la carte Rompeolas a Rincón Magico (nutná rezervácia vopred), Snack bar a bar na pláži, dva bazény a jeden detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži zdarma, terasa na slunenie, WIFI v areáli hotelu za poplatok, minimarket, zmenáreň.

Pláž

Preslávená krásna pláž Bavaro s jemným bielym pieskom sa nachádza len 50m od hotela.

Zábava a šport

Nemotorizované a motorizované vodné športy na pláži, animačné programy počas dňa, večerné programy, možnosť golfu v okolí.

Stravovanie

All inclusive – raňajky, obed a večera formou bufetu, snack počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miesnej výroby počas celého dňa.

Vybavenie izieb

Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou a sprchou, sušičom vlasov, klimatizáciou, minichladničkou, vetrákom, trezorom, satelitnou TV, WIFI za poplatok.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK