Villa Perla, Čierna Hora, Barská riviéra, 7.9.2018, Bez stravy
Villa Perla
Termín:
7.9.2018 – 16.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61256138
od 92 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Rezidence Ibiza/Menorca
Info
check-in: 16.00 - 19.00 hod. / check-out: 9.00 hod.
Poloha
Villa Ibiza/Menorca sa nachádza v časti letoviska Lignano Riviera, asi 50 m od pláže. V blízkosti nájdete nespočetné obchodíky s módnymi doplnkami či suvenírmi a vynikajúce reštaurácie a cukrárne s pravou talianskou zmrzlinou. Môžete si zašportovať na pláži i vyblázniť sa v aquaparku. Lignano ponúka nepreberné množstvo vyžitia.
Vybavenie
Apartmány s klimatizáciou, Wi-Fi, TV, soc. zariadením a balkónom, parkovacie miesta, práčka.
Ubytovanie
Ponúkame Vám možnosť ubytovania v klimatizovaných apartmánoch typu bilo a trilo. Bližšie informácie nájdete nižšie v popise ubytovacej jednotky.
Stravovanie
Vlastné, s možnosťou využitia kulinárskych špecialít miestnych reštaurácií.
Šport
Vodný park Aquasplash, lunapark, ZOO, beach volejbal, plážové atrakcie. Bohaté spoločenské vyžitie: kaviarne, reštaurácie, pizzérie, vychýrené diskotéky.
Pre deti: lunapark, ZOO, detský zábavný park.
Tipy
Castello Di Miramare: uprostred nádherných záhrad, asi 8 km od Terstu sa nachádza Castello di Miramare - zámok z 19. storočia. Aquasplash: fantastický vodný park plný tobogánov a atrakcií pre deti a dospelých.
Pláž
Piesočná:  pláž s pozvoľným vstupom do mora. Priestranné pláže, súkromné aj voľne prístupné.
M_text
asi 50 m od rezidencie
More
50
Centrum
500
Dalsi
Ubytovanie je určené predovšetkým rodinám. Skupiny osôb sú ubytované iba na vyžiadanie a platí vyššiu sadzbu vratnej kaucie.
Specialni
20% zľava pri zakúpení zájazdu do 15.2.2018
Vlastni
Cena zahŕňa:  7x ubytovanie/osoba, bežná spotreba el. energie, vody a plynu, klimatizácia, Wi-Fi, služba tel. asistencia, garančné poistenie.
Poznámka: Vyššie sadzba vratnej kaucie je účtovaná skupinám osôb - 100 EUR/os./pobyt.
Autobus
Cena zahŕňa:  7x ubytovanie/osoba, doprava autobusom tam aj späť, bežná spotreba el. energie, vody a plynu, klimatizácia, Wi-Fi, služba tel. asistencia, garančné poistenie.
Poznámka: Vyššie sadzba vratnej kaucie je účtovaná skupinám osôb - 100 EUR/os./pobyt.
InfoJed1
BILO 4
Jednotka1A
Obsadenosť 3 až 4 osôb prízemie- zadná časť - obývacia izba - jedáleň, rozkladací gauč, kuchynka s chladničkou a mrazničkou, zahrada.První poschodie - spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou, balkón.
InfoJed2
TRILO 6
Jednotka2A
Obsadenosť 4 až 6 osôb, prvé poschodie - obývacia izba- jedáleň, rozkladací gauč, kuchynka s chladničkou a mrazničkou, terasa, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou, každá izba má svoj balkón, kúpeľňa so sprchou.
InfoJed3
TRILO 6Z
Jednotka3A
Obsadenosť 4 až 6 osôb, prízemie - obývacia izba- jedáleň, rozkladací gauč, kuchynka s chladničkou a mrazničkou, terasa a záhradka, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK