Vila Galija, Čierna Hora, Budvanská riviéra, 15.9.2018, Bez stravy
Vila Galija
Termín:
15.9.2018 – 22.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60633689
od 170 € Konečná cena

Poloha
vila Galija se nachází přímo na krásné, více než dvoukilometrové písečně-oblázkové pláži v Buljarici, jež je situována mezi dvěma horskými masivy Lovčen a Rumije. Obec Buljarica se nachází nedaleko historického městečka Petrovac na Moru, do kterého vede horská procházková trasa dlouhá cca 3 km. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže Kraljičina pláž a pláž Lučica. Vila sousedí s hotelem Savojo Club.
Vybavenost
vlastní parkoviště, WiFi, terasa s výhledem na moře.
Ubytovanie
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s terasou nebo balkonem, vlastní soc. zařízení, lednička, TV.
Stravovanie
BEZ STRAVY nebo POLOPENZE nebo ALL INCLUSIVE. Strava vždy v sousedním hotelu Savojo Club. Polopenze: snídaně a večeře formou švédských stolů. All Inclusive: od 12:00 do 20:00 hod. neomezené množství nealkoholických (ovocné štávy, káva, čaj) a alkoholických nápojů (víno, pivo a místní alkoholické nápoje).
Pláž
písečně-oblázková přímo u vily. V blízkosti jsou také dvě další vyhledávané pláže: Kraljičina pláž a pláž Lučica. Plážový servis za poplatek.
Náš názor
krásná dovolená v klidném místě s nádhernou pláží a rodinnou atmosférou. Vila se nachází přímo na pláži a je vhodná pro klienty, kteří si přijeli odpočinout a načerpat klidnou atmosféru.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x uvedenou stravu, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x uvedenou stravu, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Vlastní doprava: 7x ubytování, 7x uvedenou stravu, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahŕňa
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
Poznámka
Příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/týden, příplatek za polopenzi +2 490 Kč/osoba/týden, příplatek za all inclusive +4 990 Kč/osoba/týden. Příplatek za odlet z Bratislavy: 1.500 Kč/osoba.
Sport a zábava
klienti vily Galija se mohou zúčastnit animačního programu v českém jazyce, který organizuje tým cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS v sousedním hotelu Savojo Club. Kulturní a sportovní možnosti v městečku Petrovac na Moru.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK