Rio de Janeiro a Salvador de Bahia, Brazília, 11.11.2018, Raňajky

Rio de Janeiro a Salvador de Bahia

Rio de Janeiro a Salvador de Bahia
Termín:
Načítavam ... 11.11.2018 – 19.11.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59928238
od 2 288 € Konečná cena

Popis

Príroda a kultúra jednej z najatraktívnejších krajín sveta. Druhé najväčšie mesto Brazílie nie je len mestom pláží. Okrem svetoznámeho Krista mu žehná aj jeho úchvatná poloha medzi modrým oceánom a zelenými horami. Pridajte k tomu úchvatné historické mesto Salvador a životný štýl miestnych obyvateľov – vyšší stav mysle už hádam ani nemôžete dosiahnuť!

Úvod

9-dňový letecký zájazd

Ubytovanie

4* hotely

Stravovanie

raňajky

Doprava

letecká

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu. Transfer BA -letisko- BA. Miestny prelet Rio - Salvador - Rio. 7 x ubytovanie v kvalitných 4* hoteloch s raňajkami, miestne transfery, vstupné do pamiatok a sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

Jedlá a nápoje nad rámec uvedený v programe. Prepitné. Príplatok za jednoposteľovú izbu 490 EUR.  Cestovné poistenie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky 490 EUR.

Maximalna-velkost-skupiny

16 osôb

1. deň

Odlet z Viedne do Rio de Janeira, nazývaného aj „Nádherné mesto“. Transfer do pohodlia 4* hotela, prvý dotyk s príjemnými vlnami modrých vôd zálivu Guanabara. Oddych po lete z Európy.

2. deň

Prehliadka moderného „downtown“, ekonomického a finančného centra mesta. Práve tu sa stretávajú koloniálne uličky s modernými mrakodrapmi. Jazda po Rio Branco – avenue s pozoruhodnou trojgeneračnou skladbou budov 20. storočia. V metropole Brazílie nevynecháme námestie Carioca s kostolom sv. Antona zo 17. storočia, ani netradičnú novú katedrálu. Akvadukt z 18. storočia ešte donedávna slúžil ako most pre električky spájajúce centrum mesta so štvrťou Santa Teresa. Pri prechádzke mestom sa zastavíme pri preslávených Selarónových schodoch, ktoré sú vydláždené z kachličiek z celého sveta. Svetoznámy futbalový štadión Maracana. Lanovkou sa „vyšplháme“ až na vrchol slávnej Cukrovej homole s unikátnou vyhliadkou na mesto. Pohľad z výšky 396 metrov nad morom, pri ktorom vám leží celé majestátne Rio pri nohách, sa nezabúda do konca života!

3. deň

Príjemná vyhliadková jazda až na vrchol hory Corcovado, ktorej kraľuje jeden z novozvolených divov sveta, socha Krista Spasiteľa. Dvadsaťminútová cesta cez les Tijuca nám umožní nielen nahliadnuť do skladby miestnej tropickej vegetácie, ale aj si užiť panoramatické výhľady na Rio a jeho pláže. Ešte pár schodíkov až ku soche a pod nami sa opäť otvára výhľad na mesto, ktorému ťažko hľadať prívlastky

– dychvyrážajuci, neprekonateľný, nezabudnuteľný? Neopísateľný! Potom nás čaká už len zostup na pláž Copacabana, brazílsky koktejl caipirinha a možno aj trochu samby.

 

4. deň

Po raňajkách transfer na letisko a prelet do mesta Salvador  de Bahia. Po prílete prehliadka tohto historického mesta zaradeného v zozname UNESCO. Salvador bol okrem mnohých iných zaujímavostí napríklad prvým hlavným mestom Brazílie. My v ňom objavíme množstvo prekrásnych farebných koloniálnych stavieb, priateľských obyvateľov a najmä rodiska fascinujúcej capoeiry – kombinácie bojových umení, tanca, akrobacie a hudby.

5. deň

5. – 7. DEŇ

Pobyt v stredisku Porto da Barra v krásnom 4* hoteli priamo na pláži, možnosť fakultatívnych aktivít a výletov. Nenechajte si ujsť západ slnka za hlavným majákom na pláži Farol, ochutnávku miestneho piva Skol či čerstvé krevety s cesnakom v niektorej z romantických reštaurácii na pláži.

 

8. deň

Raňajky, transfer na letisko, prelet do Rio de Janiero, odtiaľ pokračovanie letu do Európy.

9. deň

Prílet do Európy, transfer do Bratislavy.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK