Rezidencia Ibiza/Menorca, Taliansko, Friuli - Venezia Giulia, 7.9.2018, Bez stravy
Rezidencia Ibiza/Menorca
LM
Termín:
7.9.2018 – 16.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61256138
od 71 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Rezidence Ibiza/Menorca
Info
check-in: 16.00 - 19.00 hod. / check-out: 9.00 hod.
Poloha
Villa Ibiza/Menorca sa nachádza v časti letoviska Lignano Riviera, asi 50 m od pláže. V blízkosti nájdete nespočetné obchodíky s módnymi doplnkami či suvenírmi a vynikajúce reštaurácie a cukrárne s pravou talianskou zmrzlinou. Môžete si zašportovať na pláži i vyblázniť sa v aquaparku. Lignano ponúka nepreberné množstvo vyžitia.
Vybavenie
Apartmány s klimatizáciou, Wi-Fi, TV, soc. zariadením a balkónom, parkovacie miesta, práčka.
Ubytovanie
Ponúkame Vám možnosť ubytovania v klimatizovaných apartmánoch typu bilo a trilo. Bližšie informácie nájdete nižšie v popise ubytovacej jednotky.
Stravovanie
Vlastné, s možnosťou využitia kulinárskych špecialít miestnych reštaurácií.
Šport
Vodný park Aquasplash, lunapark, ZOO, beach volejbal, plážové atrakcie. Bohaté spoločenské vyžitie: kaviarne, reštaurácie, pizzérie, vychýrené diskotéky.
Pre deti: lunapark, ZOO, detský zábavný park.
Tipy
Castello Di Miramare: uprostred nádherných záhrad, asi 8 km od Terstu sa nachádza Castello di Miramare - zámok z 19. storočia. Aquasplash: fantastický vodný park plný tobogánov a atrakcií pre deti a dospelých.
Pláž
Piesočná:  pláž s pozvoľným vstupom do mora. Priestranné pláže, súkromné aj voľne prístupné.
M_text
asi 50 m od rezidencie
More
50
Centrum
500
Dalsi
Ubytovanie je určené predovšetkým rodinám. Skupiny osôb sú ubytované iba na vyžiadanie a platí vyššiu sadzbu vratnej kaucie.
Specialni
20% zľava pri zakúpení zájazdu do 15.2.2018
Vlastni
Cena zahŕňa:  7x ubytovanie/osoba, bežná spotreba el. energie, vody a plynu, klimatizácia, Wi-Fi, služba tel. asistencia, garančné poistenie.
Poznámka: Vyššie sadzba vratnej kaucie je účtovaná skupinám osôb - 100 EUR/os./pobyt.
Autobus
Cena zahŕňa:  7x ubytovanie/osoba, doprava autobusom tam aj späť, bežná spotreba el. energie, vody a plynu, klimatizácia, Wi-Fi, služba tel. asistencia, garančné poistenie.
Poznámka: Vyššie sadzba vratnej kaucie je účtovaná skupinám osôb - 100 EUR/os./pobyt.
InfoJed1
BILO 4
Jednotka1A
Obsadenosť 3 až 4 osôb prízemie- zadná časť - obývacia izba - jedáleň, rozkladací gauč, kuchynka s chladničkou a mrazničkou, zahrada.První poschodie - spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou, balkón.
InfoJed2
TRILO 6
Jednotka2A
Obsadenosť 4 až 6 osôb, prvé poschodie - obývacia izba- jedáleň, rozkladací gauč, kuchynka s chladničkou a mrazničkou, terasa, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou, každá izba má svoj balkón, kúpeľňa so sprchou.
InfoJed3
TRILO 6Z
Jednotka3A
Obsadenosť 4 až 6 osôb, prízemie - obývacia izba- jedáleň, rozkladací gauč, kuchynka s chladničkou a mrazničkou, terasa a záhradka, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK