Residence Marina, Francúzsko, 29.9.2018, Bez stravy
Residence Marina
Termín:
29.9.2018 – 6.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:62109970
57,50 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Residence Odalys Marina
Poloha / pláž
Sanary sur Mer, pláž / piesočná s pozvoľným vstupom do mora - 800 m, centrum - 4 km, Bandol - 1 km
Vybavenosť a služby
recepcia / wi-fi pripojenie k internetu (5 € / deň, 20 € / týždeň), vyhradené parkovisko (1 miesto / apartmán, počet miest obmedzený), práčka* a sušička*

* služby za príplatok
šport a relaxácia
vonkajší bazén 20 x 8 m s lehátkami (od 29.04. do 30.09.), detský vonkajší bazénik
Popis apartmánov
mono 4 - 24 m² - obývacia izba s kuchynským kútom, rozkladacím gaučom (možno aj typ "zásuvka") a poschodovou posteľou, sociálne zariadenie s vaňou, balkón; apartmány sú situované len v 2. poschodí
, bilo 4 - 27 m² - 1 spálňa s manželskou posteľou alebo poschodovou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby (možný aj typ "zásuvka"), sociálne zariadenie s vaňou, balkón alebo terasa alebo predzáhradka
Vybavenosť apartmánov
TV*, mikrovlnka, umývačka riadu; na vyžiadanie žehlička a vysávač

* služby za príplatok
Poloha
Vzdálenosti: 800 m
V cene apartmánu je zahrnuté
prenájom apartmánu na počet nocí podľa cenníka, všetky spotreby (od 1.4.), postelné prádlo (od 1.4.)
Povinné príplatky
pobytová taxa - 1,2 € / noc / os. od 18 let, 0,2 € / noc / os. do 17 let (od 1.4.), vratná kaucia (platba tiež platobnou kartou) - 300 € / apt. (od 1.4.)
Vzdialenosti z ČR
Azurové pobřeží - Praha: 1350 km, Azurové pobřeží - Brno 1450 km
* služby za příplatek
Výhody a nevýhody
poloha v pokojnej štvrti uprostred píniového hája, oproti rezidencii stánky s čerstvým ovocím, zeleninou, prípadne pečivo po objednaní, len 1 km od vyhľadávaného letoviska Bandol, pravidelné provensálske trhy v centre Sanary sur Mer aj neďalekom Bandol, ideálne miesto na prechádzky po kolonádach prístavných mestečiek, prípadne na dlhší výlet do prírodného parku Calanques u Cassis, pre prístup na najbližšiu mestskú pláž využite peší chodník (info na recepcii), jednoducho, ale účelne vybavené apartmány, k dispozícii len 2 typológie

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK