Izvor, Čierna Hora, Barská riviéra, 16.6.2018, Polpenzia
Izvor
Termín:
16.6.2018 – 23.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60632966
od 208 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Vila Izvor
Kategória hotela: ***
Poloha
oblíbená tradiční vila Izvor se nachází na promenádě v centru městečka Sutomore, v bezprostřední blízkosti krásné sutomorské pláže. V přízemí vily Izvor se nachází starodávný Izvor, tedy vodní pramen, dle pověsti s léčivou vodou.
Vybavenost
restaurace s terasou a krásným výhledem na Jadran, další dvě restaurace, připojení WiFi v restauraci (zdarma).
Ubytovanie
klimatizované dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.
Stravovanie
POLOPENZE - snídaně kontinentální, večeře výběrem ze dvou menu.
Pláž
přímo u vily je písečně-oblázková pláž, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek).
Náš názor
vila je vhodná především pro klienty, kteří mají rádi dovolenou plnou zábavy, hudby a aktivního odpočinku.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní poplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Vlastní doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahŕňa
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/týden, příplatek za odlet Bratislavy +1 500 Kč/osoba.
Sport a zábava
procházky po okolí – pahorek Golo Brdo, zřícenina Haj-Nehaj, výběžek Ratac, široké možnosti posezení v místních kavárničkách, barech, pestrý výběr diskotékové hudby a poslech živé muziky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK