Futura Club Itaca Nausicaa, Taliansko, Kalábria, 15.6.2018, All inclusive

Futura Club Itaca Nausicaa starstarstarstar

Futura Club Itaca Nausicaa
FM
Termín:
15.6.2018 – 26.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:12 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60228938
1 130 € 931,55 € Konečná cena

Popis
Rýchly popis:
Hotelový komplex Futura Club Nausicaa leží v krásnej záhrade plnej exotických rastlín a olivovníkov asi 10 km od centra mestečka Rossano, ktoré leží v jednom z najmalebnejších kútov Iónskeho pobrežia. Služby tohto rezortu, ako aj množstvo animačných programov, či práve poloha neďaleko najväčšieho zábavného vodného parku „Odisea 2000“ s rozlohou až 80 000 km štvorcových, predurčujú tento rezort k prežitiu aktívnej dovolenky pre všetky vekové kategórie a hlavne pre rodiny s deťmi.

Poloha:
komplex leží priamo pri nádhernej pláži a hneď vedľa je aquapark s bohatými zábavnými atrakciami (tobogany, vodné vlny, vodopády, relaxačné atrakcie) - za doplatok, 1 x vstup do aquaparku na osobu v cene zájazdu, 3 x vstup na osobu zdarma na diskoteku La Sirene,  neďaleko rezortu sa nachádzajú aj obchodíky. Od mestečka Rossana je vzdialený asi 10 km, od letiska Lamezia Terme 140 km.

Hotel:
hotelový komplex sa skladá z dvoch častí - z časti Itaca a z časti Nausicaa. Vo villaggiu sa nachádza recepcia, spoločenská miestnosť s TV, dve reštaurácie, bazénový komplex pre dospelých a deti vrátane plaveckého bazéna a vírivky (slnečníky a ležadlá zdarma), niekoľko barov, amfiteáter, diskotéka, „biberoneria“ - kompletný stravovací servis pre infantov do 2 rokov za príplatok na mieste, obchodík, beauty centrum, animácie pre deti a dospelých, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), futbalové, volejbalové ihrisko, stolný tenis.

Izby:
pekné a účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, 3. a 4. lôžko je poschodová posteľ alebo rozkladacie lôžko, ich súčasťou je klimatizácia, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, sušič na vlasy), TV, trezor, balkón alebo terasa.

Stravovanie:
all inclusive, raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, počas obedov a večerí čapované nealkoholické nápoje, pivo, voda, víno. Počas dňa v čase 9.00 – 24.00 hod. v all inclusive bare neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby (voda, nealko nápoje, pivo, víno, 2 likéry). Dvakrát za deň v určených hodinách sú podávané ľahké snacky. Plážový bar je otvorený v čase 10.00 – 18.00 hod. All inclusive nezahŕňa fľaškové nápoje, nápoje v plechovkách a dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž:
na pláž je priamy vstup z villaggia, pláž je piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, miestami s kamienkami, voda je nádherne krištáľovo čistá, ležadlá a slnečníky na pláži od 3. radu sú v cene. Pre každú izbu je v cene jeden slnečník a dve ležadlá.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11 x ubytovanie s all inclusive, letecká doprava Bratislava- Lamezia Terme -Bratislava, alebo Košice -Lamezia Terme -Košice (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci), 1 x vstup/osoba do aquaparku Odisea 2000, 3 x vstup/osoba na discotéku La Sirene.

V cene nie je zahrnuté:
servisné poplatky pre osoby nad 2 rokov 185 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, miestna pobytová taxa (platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/osoba/deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/osoba/deň.

Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:
Rossano Calabro leží na pobreží Iónskeho mora a je zaujímavé nielen krásnymi zelenými kopcami, krištáľovo čistým morom, ale má aj historický význam. Stará časť je známa pre svoje starobylé kostoly, budovy z 11. storočia, nádherné úzke uličky a množstvo iných historických pamiatok. Vďaka vždy upraveným plážam s postupným vstupom do mora je toto letovisko vhodné hlavne pre rodiny s deťmi. Transfer z letiska trvá približne 1 hodinu 45 minút.

Fakultatívne výlety:
Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad - ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. Na Vulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ naplážach zo sopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Pompeje s Vezuvom – prehliadka antického mesta Pompeje, ktoré leží asi 20 km smerom najuhovýchod od Neapola naúpätí Vezuvu, blíz - ko Neapolského zálivu. Po výbuchu Vezuvu, bolo celé mesto zasypané 7 metrovou vrstvou popola. Po prehliadke presun k sopke Vezuv – kukráteru, odkiaľ je krásny výhľad na Neapol aSorrento (celodenný vylet). Kristo di Maratea – približne 22 m vysoká socha KRISTO DI MARATEA, podobná soche v Rio de Janeiro. Je to miesto najviac navštevované turistami, s možnosťou nákupov suvenírov typických preKalábriu a mesto Maratea (poldenný výlet ). Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK