Elysee, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 6.10.2018, All inclusive
Elysee
LM
Termín:
6.10.2018 – 13.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62707127
od 301,30 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: ELYSEE HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya(1 km)

Typ pláže: Štrkovo-piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Základné informácie
Príjemný hotel s nádherným výhľadom na mestský hrad v Alanyi je situovaný v dostupnej vzdialenosti od centra mesta Alanya a je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je 24-hodinová recepcia, priateľský personál, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, zmenáreň, kaderníctvo, trezor, herňa, lekár, čistiareň, obchod, mini bar, WiFi v priestoroch recepcie či televízna miestnosť.
Poloha
Hotel sa nachádza na východnom pobreží Alanye, od centra mesta je vzdialený 1 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 130 km.
Vybavenie izieb
Každá izba má balkón, AC, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar (za poplatok), kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Pred hotelom sa nachádza štrkovo-piesočnatá pláž, ktorá je oddelená od hotela miestnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.
Strava
Hlavná reštaurácia sa nachádza na najvyššom poschodí hotela, podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Hotel tiež disponuje snack barom s občerstvením (vo vyhradených hodinách). V plážovom bare sú zdarma nealkoholické nápoje.
Pre deti
Deti môžu využiť detský bazén, detské postieľky, animácie a ihrisko.
Šport a zábava
Zdarma môžete využiť denné i večerné animácie, posilňovňu, stolný tenis, šípky, bocciu. Za poplatok je možné využiť vodné športy, hracie automaty a biliard. Hosťom odporúčame aj našu širokú ponuku fakultatívnych výletov na Tureckej riviére.
Wellness
Hostia môžu využiť služby SPA centra, saunu a masáže. Všetky služby sú spoplatnené.
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, občerstvenie, snack, teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, freshe, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: www.elyseehotels.com 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK