Elysee, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 6.10.2018, All inclusive
Elysee
LM
Termín:
6.10.2018 – 13.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62707127
od 366,30 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: ELYSEE HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya(1 km)

Typ pláže: Štrkovo-piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Základné informácie
Príjemný hotel s nádherným výhľadom na mestský hrad v Alanyi je situovaný v dostupnej vzdialenosti od centra mesta Alanya a je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je 24-hodinová recepcia, priateľský personál, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, zmenáreň, kaderníctvo, trezor, herňa, lekár, čistiareň, obchod, mini bar, WiFi v priestoroch recepcie či televízna miestnosť.
Poloha
Hotel sa nachádza na východnom pobreží Alanye, od centra mesta je vzdialený 1 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 130 km.
Vybavenie izieb
Každá izba má balkón, AC, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar (za poplatok), kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Pred hotelom sa nachádza štrkovo-piesočnatá pláž, ktorá je oddelená od hotela miestnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.
Strava
Hlavná reštaurácia sa nachádza na najvyššom poschodí hotela, podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Hotel tiež disponuje snack barom s občerstvením (vo vyhradených hodinách). V plážovom bare sú zdarma nealkoholické nápoje.
Pre deti
Deti môžu využiť detský bazén, detské postieľky, animácie a ihrisko.
Šport a zábava
Zdarma môžete využiť denné i večerné animácie, posilňovňu, stolný tenis, šípky, bocciu. Za poplatok je možné využiť vodné športy, hracie automaty a biliard. Hosťom odporúčame aj našu širokú ponuku fakultatívnych výletov na Tureckej riviére.
Wellness
Hostia môžu využiť služby SPA centra, saunu a masáže. Všetky služby sú spoplatnené.
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, občerstvenie, snack, teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, freshe, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: www.elyseehotels.com 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK