Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Dos Playas Beach House by Faranda - Mexiko - Cancún

Dos Playas Beach House by Faranda starstarstar

Dos Playas Beach House by Faranda
Doprava:
letecky
Letisko:
Varšava
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive

Názov zájazdu podľa organizátora: Exotika light - Mexiko
Popis hotela

Poloha

Hotel Dos Playas Beach House by Faranda sa nachádza v hotelovej zóne Cancúnu,

3 km od nákupného centra Caracol s reštauráciami a barmi. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 25 km.Pláž

Hotel Dos Playas Beach House by Faranda sa nachádza pri piesočnej pláži. V blízkosti hotela sa nachádza prístav, odkiaľ sa môžete dostať na neďaleký ostrov žien.

Ležadlá na pláži zdarma. Hotel ponúka plážové uteráky (možno záloha).Vybavenie

Recepcia, lobby, dve reštaurácie, bar, záhrada so slnečnými terasami, ležadlami a dva bazény (v bazénoch sladká voda), zmenáreň, lekárska starostlivosť na vyžiadanie (za poplatok), parkovanie.Izby

Hotel Dos Playas Beach House by Faranda má 145 izieb umiestnených v dvojposchodových budovách. Všetky sú so základným vybavením, klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov), TV, trezorom (zdarma), telefónom a balkónom. Izby na prízemí majú malú terasu. Upratovanie, výmena posteľnej bielizne a uterákov každý deň. Žehlička a žehliaca doska na objednanie na recepcii.

- Štandardné izby (rozloha cca 28 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe môžu byť iba dve manželské postele a nebude možné pridať prístelku.Strava

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu (tematické večere, jedlá z grilu niekoľkokrát týždenne). Občerstvenie a pizza počas dňa (10:30-19:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 24:00. Jedenkrát za pobyt večera v orientálnej reštaurácii (nutná rezervácia vopred).Šport a zábava

Hotel Dos Playas Beach House by Faranda ponúka denný a večerný animačný program. Zadarmo: menšia posilňovňa, tenisový kurt (možný poplatok za požičanie vybavenia). Masáže za poplatok. Na pláži centrum vodných športov (za poplatok).Internet

Internet Wi-Fi v lobby zadarmo.Miestne kategórie

***Iné

www.farandahotels.comNáš názor

Obnovené izby v roku 2010, priateľský personál, chutné jedlo, dva bazény a pekná záhrada - to všetko prispieva k slušným trom hviezdičkám. Spojením s jemným, bielym pieskom a kúpeľmi v teplom mori, dostaneme zodpovedajúcu scenériu karibskej dovolenky.Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program

Mayská história na Yucatáne • karibský Tulum a neobjavená Coba • jedinečná atmosféra Playa del Carmen - magické mesto Valladolid • majestátne Chichen Itza • odpočinok v CancúneDeň 1

Zájazd je organizovaný s leteckou dopravou z Varšavy. V prípade Vášho záujmu je možné dokúpiť letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na overenie, nejedná sa o nadväzujúci let).

Zraz pri stanovisku CK 3 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Prelet do Cancúnu charterovým lietadlom spoločnosti LOT typu Dreamliner alebo iným širokotrupým lietadlom (priamy let). Aktuálne letové poriadky sledujte na r.pl/rozklady.

Prílet do Cancúnu, pasová kontrola, stretnutie so sprievodcom, transfer do hotela v Cancúne.Deň 2

Prejazd do Tulumu - archeologického náleziska Indian Maya, položeného v krásnej lokalite s výhľadom na tyrkysové vody Karibského mora. Prehliadka okrem iného: El Castillo, Chrámu fresiek, chrámu zostupujúceho boha. Potom prejazd do mesta Coba a poznávanie jedného z najpôsobivejších a najmenej archeologicky probádaných mayských miest na Yucatáne: pyramída Mul Nohoc (najvyššia na polostrove) a Iglesia chrám Conjuto a Las Pinturas. Voľný čas na slávnej Piatej avenue na známej Mayeskej riviére - Playa del Carmen. Návrat do Cancúnu. (Trasa cca 200 km).Deň 3

Prejazd do Chichen Itza (na zozname UNESCO), kde uvidíme napr. Kukulkánovu pyramídu, stenu lebiek, chrám tisícich bojovníkov, ihrisko pre pelotu a astronomické observatórium. Potom bude možnosť vidieť jednu z mnohých krasových studní na Yucatáne - záujemcom odporúčame kúpeľ v krištáľovo čistej vode cenote Ik Kil (majte pripravené uteráky a plavky). V popoludňajších hodinách prechádzka po pôvabnom starom meste Valladolid - mesto, ktoré v roku 2012 bola začlenené do programu Pueblo Mágicos (Magické mestá), ktorá propaguje mestá s bohatou kultúrou, históriou, prírodou a atmosférou. Návrat do Cancúnu.

(Trasa cca 500 km).Deň 4 – 7

Odpočinok v hoteli v Cancúne.Deň 8

Vysťahovanie z hotela. Transfer na letisko v Cancúne a návrat do Poľska (priamy let Dreamlinerom)

Pre klientov, ktorí zostávajú na pobyt v hoteli v Cancúne alebo na Mayskej Riviére: transfer do vybraného hotela (možný transfer cez letisko).Deň 9

Prílet do Poľska.Upozornenie k programu:

- Poradie jednotlivých bodov programu môže byť zmenené alebo obrátené. Sprievodca nesprevádza po navštevovaných objektoch.

- V Mexiku sú trojlôžkové izby vybavené dvomi manželskými posteľami (neexistuje možnosť ubytovania v izbách s tromi samostatnými lôžkami).

- Nie je vhodné meniť si peniaze na letisku v Cancúne kvôli nepriaznivému výmennému kurzu. Peniaze možno zameniť v hoteli v Cancúne alebo nasledujúci deň v banke alebo v zmenárňach na trase.

- Do Mexika sa nesmie privážať akékoľvek jedlo.Víza

Cestovný pas musí byť platný po dobu najmenej 6 mesiacov.Dôležité! V Mexiku sú colné obmedzenia na množstvové limity na dovoz tabakových výrobkov a alkoholu. Dospelá osoba môže priviezť nie viac ako desať krabičiek cigariet, nie viac ako dvadsaťpäť cigár alebo dvesto gramov tabaku a tri litre akéhokoľvek alkoholického nápoja.Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Cena

Základná cena zahŕňa: prelet charterovým lietadlom spoločnosti LOT typu Dreamliner alebo iným širokotrupým lietadlom do Cancúnu (priamy let), letiskové taxy, transfery klimatizovaným autobusom alebo minibusom, ubytovanie v hoteloch pozri program (7 nocí v poznávacej časti, prípadne ďalších 7 nocí na predĺženie vo vybranom hoteli, stravovanie: pozri program, služby poľského sprievodcu na mieste, služby poľského zástupcu počas odbavenia na letisku vo Varšave, balík poistenia TU Europa Standard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).Základná cena nezahŕňa: náklady na účasť v programe: cca 70 USD / osoba (prepitné pre miestneho sprievodcu, vodiča, sprievodca v navštívených objektoch, vstupné do navštívených objektov), ​​pobytová taxa (cca 1 USD / izba / noc), fakultatívne výlety v Cancúne / Riviera Maya a osobné výdavky.

Víza - informácie pre predajcov

Cestovný pas musí byť platný po dobu najmenej 6 mesiacov.Dôležité! V Mexiku sú colné obmedzenia na množstvové limity na dovoz tabakových výrobkov a alkoholu. Dospelá osoba môže priviezť nie viac ako desať krabičiek cigariet, nie viac ako dvadsaťpäť cigár alebo dvesto gramov tabaku a tri litre akéhokoľvek alkoholického nápoja.

Ostatné

Let

Priamy let komfortným lietadlom spoločnosti PLL LOT typ Dreamliner s možnosťou výberu cestovnej triedy. Catering v ekonomickej triede zahŕňa dve jedla (teplé jedlo a sendvič so syrom alebo šunkou). Počas podávania jedla dostane klient zadarmo tiež minerálnu vodu, kávu alebo čaj. Ostatné nealkoholické a alkoholické nápoje a ďalšie položky zo Sky menu sú za poplatok. V triede Premium Club a Business Elite je v cene rozsiahleho menu vrátane nealkoholických a alkoholických nápojov (v obmedzenom množstve) a navýšenie váhových limitov batožiny. Vo všetkých triedach je k dispozícii v priebehu letu zábavný systém so samostatným monitorom pred každým sedadlom. Viac informácií nájdete tu:  https://rainbowtours.cz/stranky/exotika-s-dreamlinerem. V prípade, že nebude možné uskutočniť let Dreamlinerom, poskytne letecká spoločnosť LOT iné lietadlo podobného štandardu (priamy let).

Hodnotenie klientov

Všetky recenzie tohto zájazdu nájdete tu: https://r.pl/egzotyka-light-meksyk/cancun-bay-resort

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.