Blue Fish, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Konakli, 10.10.2018, All inclusive
Blue Fish
FM
Termín:
10.10.2018 – 17.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62705658
333,30 € od 315,30 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: BLUE FISH HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska v Antalyi: 120 km

Najbližšie mesto (km): Alanya ( 10 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže:  50 m
Popis
Kvalitný 4* sa nachádza v stredisku Alanya, časť Konakli, 50 m od súkromnej hotelovej pláže a 10km od centra Alanye. Hotel poskytuje ubytovanie v 158 izbách (štandardné, rodinné a suity). Tento hotel s výbornou gastronómiou a bezchybným servisom dávame do pozornosti predovošetkým klientom, ktorým počas dovolenky nechýba ruch živého dovolenkového letoviska. Pozvoľný vstup do mora,  radovánky pri bazénoch  ocenia najmä rodiny s deťmi. Hostia majú možnosť využiť kyvadlovú dopravu na letisko (za poplatok) a bezplatné parkovisko. Wi-FI pripojenie je k dispozícii vo verejných priestoroch bezplatne.  
Poloha
Hotel sa nachádza v stredisku  Alanya, časť Konakli. Letisko v Antalyi  je vzdialené 120 km.
Vybavenie izieb
Hotel poskytuje ubytovanie v štandardných, rodinných izbách a suitách. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené balkónom a výhľadom na more, bazén alebo záhradu, telefónom, LCD-TV, minichladničkou, kúpeľňou s WC a sprchou, prípadne sprchovacím kútom. Hosťom je k dispozícii trezor vo všetkých typoch ubytovacích jednotiek za poplatok. K dispozícii je aj jedna izba pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      
Pláž
Piesočnato-kamienková pláž leží 50 m od hotela. Slnečníky, ležadlá, plážové osušky a matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.
Strava
Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu, lobby bar a pool bar.  
Pre deti
Deťom je k dispozícii mini club (3-12) detský bazén s tobogánmi a detské ihrisko.  
Šport a zábava
Využite bazén, denné a večerné animácie, plážový  volejbal, stolný tenis, fitness centrum,  biliard, šípky.  
Wellness
Zdarma využite fitness, turecký kúpeľ a saunu, rôzne druhy masáží sú za poplatok.    

   
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, kávu, zákusky, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje i teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

HB Ultra zahŕňa raňajky a večere, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje i teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, zmrzlina, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok.   
Web
Bližšie informácie na: www.bluefishhotel.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK