Blue Fish, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Konakli, 10.10.2018, All inclusive
Blue Fish
LM
Termín:
10.10.2018 – 17.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62705658
od 319,30 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: BLUE FISH HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska v Antalyi: 120 km

Najbližšie mesto (km): Alanya ( 10 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže:  50 m
Základné informácie
Kvalitný 4* sa nachádza v stredisku Alanya, časť Konakli, 10km od centra Alanye. Hotel poskytuje ubytovanie v 158 izbách (štandardné, rodinné a suity). Tento hotel s výbornou gastronómiou a bezchybným servisom dávame do pozornosti predovošetkým klientom, ktorým počas dovolenky nechýba ruch živého dovolenkového letoviska. Radovánky pri bazénoch  ocenia najmä rodiny s deťmi. Hostia majú možnosť využiť kyvadlovú dopravu na letisko (za poplatok) a bezplatné parkovisko. Wi-FI pripojenie je k dispozícii vo verejných priestoroch bezplatne.  
Poloha
Hotel sa nachádza v stredisku  Alanya, časť Konakli. Letisko v Antalyi  je vzdialené 120 km.
Vybavenie izieb
Hotel poskytuje ubytovanie v štandardných, rodinných izbách a suitách. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené balkónom a výhľadom na more, bazén alebo záhradu, telefónom, LCD-TV, minichladničkou, kúpeľňou s WC a sprchou, prípadne sprchovacím kútom. Hosťom je k dispozícii trezor vo všetkých typoch ubytovacích jednotiek za poplatok. K dispozícii je aj jedna izba pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      
Pláž
Piesočnato-kamienková pláž leží 50 m od hotela. Slnečníky, ležadlá a matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.
Strava
Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu, lobby bar a pool bar.  
Pre deti
Deťom je k dispozícii mini club (3-12) detský bazén s tobogánmi a detské ihrisko.  
Šport a zábava
Využite bazén, denné a večerné animácie, plážový  volejbal, stolný tenis, fitness centrum,  biliard, šípky.  
Wellness
Zdarma využite fitness, turecký kúpeľ a saunu, rôzne druhy masáží sú za poplatok.    

   
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, kávu, zákusky, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje i teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

HB Ultra zahŕňa raňajky a večere, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje i teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, zmrzlina, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok.   
Web
Bližšie informácie na: www.bluefishhotel.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK