Barcelo Costa Cancun, Mexiko, Cancún, 4.1.2019, Bez stravy

Barcelo Costa Cancun starstarstarstar

Barcelo Costa Cancun
Termín:
4.1.2019 – 12.1.2019
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Varšava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:63675215
od 1 320 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Exotika light - Mexiko
Kategória hotela: **
Popis hotela

Poloha

Hotel Imperial Laguna by Faranda se nachází v hotelové zóně Cancúnu, nad lagunou Nichupte. Tato oblast má několik barů a restaurací, větší výběr v nákupním centru Caracol (cca 1 km od hotelu). Asi 200 metrů od hotelu je supermarket a autobusová zastávka. Vedle hotelu je restaurace La Palapa Belga (za poplatek). Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 27 km.Pláž

Hosté hotelu Imperial Laguna by Faranda mají vstup zdarma na pláž hotelu Dos Playas Beach House, která je vzdálená cca 2 km (vlastní doprava). Kromě toho se cca 700 metrů od hotelu nachází veřejná písečná pláž Marlin (vstupné cca 5 USD/osoba). Hotel neposkytuje plážové ručníky.Vybavení

Recepce, lobby, sluneční terasa s lehátky a bazénem obklopeným zelení, lékařská péče na požádání (za poplatek), parkování. V hotelu není směnárna.Pokoje

Hotel Imperial Laguna by Faranda má 62 standardních pokojů rozmístěných ve čtyřech dvoupatrových budovách. Všechny jsou se základním vybavením, klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů k dispozici na recepci, omezené množství), TV, telefonem a balkonem. Pokoje v přízemí mají malou otevřenou terasu. Trezor na recepci (zdarma). Úklid, výměna ložního prádla a ručníků každý den.Strava

Bez stravy. Hotel poskytuje pouze dopolední občerstvení (káva, mléko a např. croissant) s sebou. Hotel nemá vlastní restauraci.Internet

Internet Wi-Fi v lobby zdarma.Místní kategorie

**Jiné

www.farandahotels.comNáš názor

Nabídka ubytování pro všechny ty, pro něž standard hotelu má druhořadý význam a pro ty, kteří chtějí za rozumnou cenu strávit dovolenou v Karibiku. Imperial Laguna by Faranda je velmi skromný hotel s malým bazénem obklopeným zelení a atrakcemi hotelové zóny Cancúnu (restaurace, nejznámější diskotéka Coco Bongo, obchody) v docházkové vzdálenosti.Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Mayská história na Yucatáne • karibský Tulum a neobjavená Coba • jedinečná atmosféra Playa del Carmen - magické mesto Valladolid • majestátne Chichen Itza • odpočinok v CancúneDeň 1

Zájazd je organizovaný s leteckou dopravou z Varšavy. V prípade Vášho záujmu je možné dokúpiť letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na overenie, nejedná sa o nadväzujúci let).

Zraz pri stanovisku CK 3 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Prelet do Cancúnu charterovým lietadlom spoločnosti LOT typu Dreamliner alebo iným širokotrupým lietadlom (priamy let). Aktuálne letové poriadky sledujte na r.pl/rozklady.

Prílet do Cancúnu, pasová kontrola, stretnutie so sprievodcom, transfer do hotela v Cancúne.Deň 2

Prejazd do Tulumu - archeologického náleziska Indian Maya, položeného v krásnej lokalite s výhľadom na tyrkysové vody Karibského mora. Prehliadka okrem iného: El Castillo, Chrámu fresiek, chrámu zostupujúceho boha. Potom prejazd do mesta Coba a poznávanie jedného z najpôsobivejších a najmenej archeologicky probádaných mayských miest na Yucatáne: pyramída Mul Nohoc (najvyššia na polostrove) a Iglesia chrám Conjuto a Las Pinturas. Voľný čas na slávnej Piatej avenue na známej Mayeskej riviére - Playa del Carmen. Návrat do Cancúnu. (Trasa cca 200 km).Deň 3

Prejazd do Chichen Itza (na zozname UNESCO), kde uvidíme napr. Kukulkánovu pyramídu, stenu lebiek, chrám tisícich bojovníkov, ihrisko pre pelotu a astronomické observatórium. Potom bude možnosť vidieť jednu z mnohých krasových studní na Yucatáne - záujemcom odporúčame kúpeľ v krištáľovo čistej vode cenote Ik Kil (majte pripravené uteráky a plavky). V popoludňajších hodinách prechádzka po pôvabnom starom meste Valladolid - mesto, ktoré v roku 2012 bola začlenené do programu Pueblo Mágicos (Magické mestá), ktorá propaguje mestá s bohatou kultúrou, históriou, prírodou a atmosférou. Návrat do Cancúnu.

(Trasa cca 500 km).Deň 4 – 7

Odpočinok v hoteli v Cancúne.Deň 8

Vysťahovanie z hotela. Transfer na letisko v Cancúne a návrat do Poľska (priamy let Dreamlinerom)

Pre klientov, ktorí zostávajú na pobyt v hoteli v Cancúne alebo na Mayskej Riviére: transfer do vybraného hotela (možný transfer cez letisko).Deň 9

Prílet do Poľska.Upozornenie k programu:

- Poradie jednotlivých bodov programu môže byť zmenené alebo obrátené. Sprievodca nesprevádza po navštevovaných objektoch.

- V Mexiku sú trojlôžkové izby vybavené dvomi manželskými posteľami (neexistuje možnosť ubytovania v izbách s tromi samostatnými lôžkami).

- Nie je vhodné meniť si peniaze na letisku v Cancúne kvôli nepriaznivému výmennému kurzu. Peniaze možno zameniť v hoteli v Cancúne alebo nasledujúci deň v banke alebo v zmenárňach na trase.

- Do Mexika sa nesmie privážať akékoľvek jedlo.Víza

Cestovný pas musí byť platný po dobu najmenej 6 mesiacov.Dôležité! V Mexiku sú colné obmedzenia na množstvové limity na dovoz tabakových výrobkov a alkoholu. Dospelá osoba môže priviezť nie viac ako desať krabičiek cigariet, nie viac ako dvadsaťpäť cigár alebo dvesto gramov tabaku a tri litre akéhokoľvek alkoholického nápoja.Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Cena

Základná cena zahŕňa: prelet charterovým lietadlom spoločnosti LOT typu Dreamliner alebo iným širokotrupým lietadlom do Cancúnu (priamy let), letiskové taxy, transfery klimatizovaným autobusom alebo minibusom, ubytovanie v hoteloch pozri program (7 nocí v poznávacej časti, prípadne ďalších 7 nocí na predĺženie vo vybranom hoteli, stravovanie: pozri program, služby poľského sprievodcu na mieste, služby poľského zástupcu počas odbavenia na letisku vo Varšave, balík poistenia TU Europa Standard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).Základná cena nezahŕňa: náklady na účasť v programe: cca 70 USD / osoba (prepitné pre miestneho sprievodcu, vodiča, sprievodca v navštívených objektoch, vstupné do navštívených objektov), ​​pobytová taxa (cca 1 USD / izba / noc), fakultatívne výlety v Cancúne / Riviera Maya a osobné výdavky.

Víza - informácie pre predajcov

Cestovný pas musí byť platný po dobu najmenej 6 mesiacov.Dôležité! V Mexiku sú colné obmedzenia na množstvové limity na dovoz tabakových výrobkov a alkoholu. Dospelá osoba môže priviezť nie viac ako desať krabičiek cigariet, nie viac ako dvadsaťpäť cigár alebo dvesto gramov tabaku a tri litre akéhokoľvek alkoholického nápoja.

Ostatné

Let

Priamy let komfortným lietadlom spoločnosti PLL LOT typ Dreamliner s možnosťou výberu cestovnej triedy. Catering v ekonomickej triede zahŕňa dve jedla (teplé jedlo a sendvič so syrom alebo šunkou). Počas podávania jedla dostane klient zadarmo tiež minerálnu vodu, kávu alebo čaj. Ostatné nealkoholické a alkoholické nápoje a ďalšie položky zo Sky menu sú za poplatok. V triede Premium Club a Business Elite je v cene rozsiahleho menu vrátane nealkoholických a alkoholických nápojov (v obmedzenom množstve) a navýšenie váhových limitov batožiny. Vo všetkých triedach je k dispozícii v priebehu letu zábavný systém so samostatným monitorom pred každým sedadlom. Viac informácií nájdete tu:  https://rainbowtours.cz/stranky/exotika-s-dreamlinerem. V prípade, že nebude možné uskutočniť let Dreamlinerom, poskytne letecká spoločnosť LOT iné lietadlo podobného štandardu (priamy let).

Hodnotenie klientov

Všetky recenzie tohto zájazdu nájdete tu: https://r.pl/egzotyka-light-meksyk/cancun-bay-resort

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK