Acqua, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Dorada, Salou, 13.6.2018, Plná penzia
Acqua
FM
Termín:
13.6.2018 – 23.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:59998584
1 235 € 1 038,65 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Acqua Hotel
Popis
Rýchly popis:
Moderne zariadený hotel s komornou atmosférou a priateľským personálom vhodný pre náročnejších klientov. Je situovaný len niekoľko minút od pláže a priľahlej promenády s množstvom barov, reštaurácií a obchodov. Len 50 m od hotela sa nachádza autobusová zastávka, odkiaľ premáva autobus do blízkeho zábavného parku Port Aventura.

Poloha:
asi 200 m od pláže, na ktorú sa dostanete krátkou prechádzkou, v centre strediska Salou, na začiatku palmovej promenády. Približne 12 km od miest Tarragona a Reus, 110 km od Barcelony, kam sa môžete dostať miestnou autobusovou dopravou. Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti hotela Santa Monica Playa.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, barová kaviareň s biliardom (za poplatok), reštaurácia, vonkajší bazén s ležadlami, terasa, vnútorný bazén, sauna, fitnescentrum. Pre hostí je tiež k dispozícii zóna pre skorý prílet a odlet - sprchy, šatne, úschovňa batožiny v podobe uzamykateľných skriniek a váha na batožinu, Wi-Fi pripojenie je v celom hoteli zdarma.

Izby:
moderne zariadené veľmi útulné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú kúpeľňu so sprchovým kútom, sociálne zariadenie a sušič na vlasy, balkón, klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor a minibar za poplatok. Detské postieľky a vaničky zdarma (je nutné nahlásiť vopred).

Stravovanie:
polpenzia (raňajky, večere) formou bufetových stolov s pestrou ponukou stredomorských špecialít. Klienti majú možnosť doobjednania plnej penzie za príplatok.

Pláž:
široká piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora asi 200 m od hotela, plážový servis za poplatok, sprchy na pláži zdarma. Pláž lemuje krásna dlhá promenáda pod vysokými palmami, s množstvom reštaurácií, kaviarní, barov a atrakcií pre deti aj dospelých, s neopakovateľnou atmosférou prímorského strediska.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11 x ubytovanie s polpenziou, letecká doprava Bratislava - Barcelona - Bratislava, alebo Košice - Barcelona - Košice (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 190 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, pobytová taxa od 0,50 EUR do 1 EUR/os./noc (podľa kategórie hotela, platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/deň/osoba alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/deň/osoba, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: plná penzia 75 EUR/os./7 nocí, 110 EUR/os./10 nocí, 120 EUR/os./11 nocí.

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.


COSTA DORADA

V preklade „zlaté pobrežie“ získalo svoje pomenovanie podľa zlatistých tónov piesku. Pobrežie ponúka svojim návštevníkom mnoho atraktivít – prírodu, históriu, umenie, šport, gastronómiu a kvalitné ubytovanie. Costa Dorada je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku s ponukou aktivít pre deti aj dospelých.


SALOU

Salou patrí k najkrajším a najväčším letoviskám na pobreží Costa Dorada s neopakovateľnou stredomorskou atmosférou a šarmom. Vďaka rozľahlým plážam s jemným pieskom a tematickým parkom Port Aventura a Aquopolis je mimoriadne obľúbenou destináciou najmä pre rodiny s deťmi. Pláže sa radia k najčistejším z celého pobrežia a pozvoľným vstupom do mora sú bezpečné pre deti a neplavcov. Niekoľko kilometrovú pobrežnú promenádu lemujú stovky kvetov, paliem, reštaurácií, obchodov a luxusných hotelov. Atrakciou mesta sú fontány, ktoré každý deň vo večerných hodinách vytvárajú nádherné svetelné efekty. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je približne 60 minút.Fakultatívne výlety:
Večerná Barcelona s fontánami – okrem najznámejších pamiatok tohto mesta navštívite jedinečnú večernú atrakciu pod šírym nebom – Barcelonské fontány – hru hudby, farebných svetiel a vody.

Andorra - návšteva malebného štátika v lone Pyrenejí s krásnou panorámou a možnosťou nákupov.

Montserrat – najvýznamnejšie pútnické miesto Katalánska, nachádzajúce sa uprostred impozantného národného parku. Panoramatická cesta vnútrozemím Katalánska na úpätie hrebeňa Montserrat. Cesta horským vláčikom ku kláštornému komplexu.

Port Aventura – španielsky Disneyland a lunapark na pobreží Costa Dorada. Zájazd má niekoľko časových variant – celodenný, odpoludňajší alebo večerný.

Reus – rodisko najznámejšieho španielskeho architekta Antonia Gaudího. Návšteva mesta pre milovníkov architektúry a múzeí.

Tarragona – prístavné mesto s pamiatkami z obdobia Rímskeho impéria, ktoré sú zapísané na zoznam svetového dedičstva UNESCO.Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK